Vrácení zboží a reklamace


Na všechny naše vystavené nabídky se vztahuje záruka 24 měsíců. U některých vybraných produktů je záruka prodloužená na 5 let. Informace ohledně délky záruky pro jednotlivé produkty naleznete vždy na kartě produktu. Záruka je realizována přímo v našífirmě. Máme vlastní servisní oddělení a databázi náhradních dílů, díky čemuž můžeme svým klientům nabídnout profesionální servisní pomoc.
VRÁCENÍ ZBOŽÍ

1. Všichni naši klienti mají možnost odstoupení od smlouvy bez udánídůvodu v zákonné lhůtě 14 dní. Vrácení zboží probíhá následujícím způsobem: Kupující neprodleně kontaktuje prodávajícího ohledně vrácení zboží (nejlépe e-mailem na adresu info@abcfitness.cz), poté prodávající předává kupujícímu potřebné  informace týkající se postupu při vrácení zboží.

V žádném případě není možné zaslat vrácené zboží na fakturační adresu firmy !

Kupující obdrží částku za zboží na svůj bankovní účet po vrácení zboží prodávajícímu. Kupujícímu je účtována pouze 1 doprava.REKLAMACE

Všechny reklamace a žádosti o záruční servis je potřeba zasílat e-mailem na adresu info@abcfitness.cz.

Ve e-mailu popište podrobně závadu nebo jiný důvod reklamace. Prosíme o připojení fotodokumentace, která nám výrazně pomůže při identifikaci problému. Vyřízení žádosti garantujeme do 2 pracovních dnů a příslušné informace zasíláme mailem nebo vyřizujeme telefonicky.Po zvážení reklamace budou dle charakteru daného problému navrhnuty tyto možnosti řešení:

1) zaslání náhradních dílů

2) pomoc formou poradenství při řešení problému

3) objednání dopravy pro odběr reklamovaného produktu (na náklady prodávajícího)