Trampolína Sapphire 8 FT 252 cm s žebříkem

  • - Výrobce: Sapphire
  • - Dostupnost: Odeslání do 3-5 dnů
  • - Cena dopravy platba předem 0.00 Kč
  • - Cena dopravy dobírka 90.00 Kč

ZVOLTE JINOU VARIANTU

3 620.00 Kč 2 550.00 Kč
Množství


Hledáte opravdu prověřenou trampolínu pro děti? Zahradní trampolína Sapphire Ringo, speciálně připravená pro sezónu 2019, je vysoce kvalitní produkt, který byl podroben důkladné kontrole kvality, která zaručuje bezpečnost pro vás i vaše děti. Radostné skoky na trampolíně Sapphire jsou skvělým způsobem, jak trávit volný čas a zaručit zábavu celé rodině!Neriskujte nákup trampolín od neověřeného dodavatele. Sapphire trampolíny jsou na trhu již mnoho let a jsou navrženy s ohledem na bezpečnost uživatelů. Když nakupujeme na internetu, často máme obavy, zda je trampolína pevně vyrobená. Sapphire trampolíny jsou prodávány již několik sezón a jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené. Nákupem od nás nakoupíte od oficiálního distributora značky Sapphire! Rozhodněte se pro osvědčený výrobek - trampolíny Ringo již stojí v mnoha domácích zahradách.Trampolíny série Ringo mají německé bezpečnostní certifikáty TUV GS, které zajišťují, že produkt je bezpečný a splňuje přísné výrobní normy. Silná síťovina, sloupky zajištěné silnou vrstvou pěny, stabilní konstrukce z hrubých ocelových profilů, tvrzené pružiny a dvojité zavírání vstupu - díky těmto konstrukčním řešením nic nenaruší bezstarostné skákání na trampolíně!


Správně postavená trampolína poskytuje vysokou stabilitu během používání. Vytrvalé pružiny a silné plátno umožní dlouhodobě udržovat parametry elasticity, které se promítají do dobré kvality odrazu. Pozinkované trubky z kvalitní oceli zajišťují, že trampolína poslouží déle než jednu sezónu. Pěnové obklady a rohože jsou odolné vůči atmosférickým faktorům a UV záření.Trampolíny Sapphire Ringo jsou víceleté produkty. Pouze u nás máte až 5letou záruku door-to-door, přístup k servisu a 14 dní k vrácení nepoužívané trampolíny. Potřebujete něco víc? Samozřejmě ano! Trampolínový žebřík ZDARMA!


Zahradní trampolíny jsou osvědčeným způsobem, jak dát dětem spoustu zábavy a radosti. Bezstarostné skoky nejen zajistí dobrou zábavu, ale také zdravou dávku pohybu pro celou rodinu. Trampolína je ideální dárek pro dítě!
Parametry:
Užitná třída: H - produkt pro domácí použití
Výška: 210 cm
Hmotnost: 40 kg
Celkový průměr: 252 cm
Jednoduchá montáž: Ano
Max. zatížení: 100kg
Skákací plocha: vyrobeno v USA, voděodolná, 6 x šito po celém obvodu, gramáž 390g/m2
Vnitřní průměr: 244 cm
Voděodolnost: Ano
Žebřík v sadě: Ano
Doplňující informace:
Certyfikáty a normy: GS /TUV / CE / EN71-1
Délka pružin 135 mm
Konstrukce: Pozinkovaná ocel, průměr nohou 38 mm
Ochrana pružin: pěna a voděodolné PVC/PE
Počet nohou: 3
Počet pružin: 48 tvrzené
Uzavíratelný vchod: Ano (zip + spony)
Výška bezpečnostní sítě: 155 cm
Výška od podlahy: 55 cm
Proč nakupovat u nás:
Vrácení zboží: do 14 dní (bez udání důvodu)
Záruka: 5 let v programu door-to-door

DOTAZ K PRODUKTU

Recenze (0)

Tříděno podle:

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
   
Celkové hodnocení
Doporučil byste tento produkt příteli?