Sapphire Kids Jídelní židlička Smile polohovací trojuhelníky

  • - Výrobce: Sapphire Kids
  • - Dostupnost: Odeslání do 3-5 dnů
  • - Cena dopravy platba předem 90.00 Kč
  • - Cena dopravy dobírka 140.00 Kč
1 740.00 Kč 1 460.00 Kč
Množství

Naše jídelní židlička SMILE je ideálním pomocníkem při krmení dětí již od kojeneckého věku. Polohovatelná opěrka zad i nohou umožňuje krmení i těch nejmenších dětí. Opěrku nohou lze nastavit do vodorovné polohy. Velice praktický je také systém pro nastavení výšky do 6 úrovní.

Židlička je vybavena transportními kolečky s brzdou, takže ji lze jednoduše přemístit nebo zablokovat při krmení. Skládací systém židličky je velice jednoduchý.  Košík umístěný pod sedadlem je ideální pomůckou pro odkládání příslušenství nebo hraček. Stabilní a odolná konstrukce z pevných profilů zajišťuje bezpečnost dítěte při používání výrobku. 

Židlička Smile je vyrobena z omyvatelného materiálu, který se velmi snadno čistí. Bezpečnostní pásy zajiťují bezpečné a pohodlné krmení Vašeho dítěte. Potah lze sundat a očistit. Vyjímatelný pultík  na jídlo obsahuje místo pro láhev s mlékem nebo džusem. Po skončení  jídla, může být pultík připojen k zadním nohám židle.

Parametry:
Rozměry (V / D / Š): 112 x 82 x 58 cm
Wymiary blatu (dł. / szer.): 30 x 56 cm
Doplňující informace: výška sedadla nastavitelná 46-66 cm (do 6-ti úrovní), opěrka polohovatelná - 3 polohy, polohovatelná opěrka nohou, 5-ti bodové bezpečnostní pásy, transportní kolečka s brzdou
Doplňující informace:
Max. nosnost: 18 kg
Proč nakupovat u nás:
Vrácení zboží: do 14 dní (bez udání důvodu)
Záruka: 24 měsíců

DOTAZ K PRODUKTU

Recenze (0)

Tříděno podle:

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
   
Celkové hodnocení
Doporučil byste tento produkt příteli?