O firměNaší prioritou jsou spokojení zákazníci, kteří se do našeho e-obchodu rádi vracejí. Vždy děláme vše pro to, aby transakce proběhly bezproblémově    a kupující obdrželi své objednané zboží co nejdříve. Samozřejmostí je u nás také zachování bezpečnosti při transakcích, ochrana osobních údajů a plateb.

 

Pomoc v případě problémů

V případě technických problémů s provedením objednávky či platby neváhejte volat na naší infolinku, kde Vám bude poskytnuta okamžitá pomoc.

Infolinka je aktivní v hodinách 8:30h – 16:00h, tel. 737 681 564.

Nejste si jisti ohledně Vámi vybraného produktu? Nevíte, zda je pro Vás ten pravý ? Zavolejte nám nebo nám napište e-mail s dotazem na info@abcfitness.cz.

 

Objednávky

Proces objednávání zboží v našem obchodě je velice jednoduchý. Máte možnost provést objednávku bez registrace, pouze se zadáním kontaktních údajů, nebo se u nás zaregistrovat a vytvořit si osobni účet. Registrace šetří čas při opětovnýh nákupech v našem obchodě a umožňuje monitorování objednávek v našem systému.

 

Odstoupení od smlouvy

Kupující má právo dle příslušných a aktuálních ustanovení Občanského zákoníku odstoupit od smlouvy, a to do 14 dnů od převzetí zboží.

Odstoupení od smlouvy ze strany kupujícího bez udání důvodu se děje tak, že kupující tento svůj úmysl sdělí prodávajícímu nejpozději v poslední den, ve kterém tak lze učinit. Odstoupit od smlouvy lze pouze písemně, zasláním e-mailu na adresu: info@abcfitness.cz.

 

Fakturační údaje:

Noveo s.r.o.

Elišky Krásnohorské 1298/4

736 01 Havířov

IČ: 01901796

DIČ: CZ01901796


Kontakt:

tel. +420 737 681 564

e-mail: info@abcfitness.cz


Bankovní spojení pro platby převodem

Československá obchodní banka a.s.

Číslo účtu: 260112076/0300

(do poznámky u plateb uvádějte číslo objednávky nebo jméno a příjmení z objednávkového formuláře).